O NAS

Witajcie!!!

Cieszymy się bardzo że odwiedzasz naszą stronę, być może jest to pierwszy krok by wspólnie rozpocząć wodniacką przygodę. Dla ułatwienia kilka słów o nas. Jesteśmy małą rodzinną firmą, dla której radocha czerpana z ogromnego dobra jakim jest piękno otaczającej przyrody obserwowanej z perspektywy poruszającego się po tafli rzecznej Zaskrońca przerodziła się w pomysł na działalność gospodarczą. Wychowaliśmy się w Tarnowie gdzie rzeka Dobrzyca dociera po 60 km swojej podróży by połączyć się z Piławą i dalej dumnie wspierać Gwdę w malowaniu pięknych krajobrazów. Kajaki i wszystko co z nimi związane towarzyszyły nam od dawna. Dziś mieszkamy w Lipiu, małej osadzie leśnej znajdującej się na północny- zachód od Wałcza.

Ola i Boguś

Lenka

Oferujemy pomoc w organizacji spływów kajakowych, wypożyczanie oraz transport kajaków, udzielanie informacji o przebiegu tras, miejscach noclegowych.

ZAPRASZAMY NA NASTĘPUJĄCE RZEKI POJEZIERZA WAŁECKIEGO I DRAWSKIEGO

  • DOBRZYCA
  • PIŁAWA
  • RURZYCA
  • KORYTNICA
  • DRAWA
  • ORAZ POZOSTAŁE

OFERUJEMY TYLKO I WYŁĄCZNIE KAJAKI POLIETYLENOWE 

Kajaki wypożyczamy z całym osprzętem tj. lekkie wiosła oraz kamizelki, dla osób które trochę mniej pewnie czują się na wodzie posiadamy kamizelki ratunkowe, dla pozostałych asekuracyjne. Nieodpłatnie doposażamy kajaki w siedzonka dla najmłodszych- również dla nich posiadamy pełną rozmiarówkę kamizelek ratunkowych.

Jeśli masz jakieś wątpliwości co do tego jak ma wyglądać Twój spływ, ile ma kosztować i jaka trasa będzie dla Ciebie najodpowiedniejsza to proszę o kontakt.

tel. 668-041-797

w górę