Kajaki Złocieniec

Posiadamy do zaoferowania Państwu świetny wypoczynek oraz idealne spędzenie wolnego od pracy. To wszystko jest do urzeczywistnienia dzięki spływowi kajakowemu w trakcie którego możemy poznawać przepiękne krajobrazy oraz niezwykłe rzeki. Wynajmując u nas kajaki mogą Państwo sami lub z kolegami przepłynąć niepowtarzalną z naszych tras. Do dyspozycji posiadamy własny parking, gdzie mogą pozostawić Państwo pojazd i przesiąść się do naszego busa, którym dostarczamy użytkowników do miejsca, gdzie startuje spływ.

Spływy kajakowe Złocieniec

Kajaki w mieście Złocieniec to nieprzerwanie niezwykle wyborny rozwiązanie na spędzanie wolnego czasu. Już od wielu lat organizujemy spływy kajakowe, co umożliwiło nam nabyć doświadczenie w tej branży. Wiemy czego wyczekuje od nas kajakarz i co poczynić, aby był szczęśliwy. Proponujemy sprzęt, który został już zweryfikowany w warunkach przez co cechuje się znaczną jakością.

Wypożyczalnia kajaków.

Spływy kajakowe to obfita dawka kapitalnej przyrody i pejzażu, słońca, wody i czystego powietrza. Nasze szlaki to doskonały plan na aktywne spędzanie czasu rekreacyjnego dla każdego.

w górę