Kajaki Węgorzyno

Mamy do zaoferowania Państwu olśniewający wypoczynek oraz miłe spędzenie urlopu. To wszystko jest do urzeczywistnienia dzięki spływowi kajakowemu podczas którego umiemy podziwiać przepiękne krajobrazy również niezwykłe rzeki. Wypożyczając u nas kajaki mogą Państwo sami albo z towarzyszami przepłynąć jedną z lokalnych tras. Do dyspozycji mamy własny parking, gdzie mogą odstawić Państwo pojazd i przesiąść się do naszego busa, którym przywozimy klientów do miejsca, gdzie rozpoczyna się spływ.

Spływy kajakowe Węgorzyno

Kajaki w mieście Węgorzyno to nieprzerwanie niezwykle dobry rozwiązanie na spędzanie dowolnego czasu. Już od kilku lat przygotowujemy spływy kajakowe, co dało nam otrzymać doświadczenie w tej dziedzinie. Wiemy czego wyczekuje od nas klient i co dokonać, aby był spełniony. Przekazujemy sprzęt, który został już wypróbowany w warunkach przez co wyróżnia się dużą jakością.

Wypożyczalnia kajaków.

Spływy kajakowe to obfita dawka kapitalnej przyrody i krajobrazu, słońca, wody i świeżego powietrza. Nasze szlaki to perfekcyjny forma na aktywne spędzanie czasu wypoczynkowego dla rodziny.

w górę