Kajaki Wałcz

Posiadamy do zaproponowania Państwu świetny odpoczynek oraz przyjemne spędzenie wolnego od pracy. To wszystko jest do uzyskania dzięki spływowi kajakowemu w trakcie którego umiemy poznawać przepiękne krajobrazy również tajemnicze rzeczki. Najmując u nas kajaki mogą Państwo sami bądź z kompanami przepłynąć niepowtarzalną z rodzimych tras. Do dyspozycji mamy własny parking, gdzie mogą pozostawić Państwo pojazd i przesiąść się do naszego busa, którym zawozimy użytkowników do miejsca, gdzie rozpoczyna się spływ.

Spływy kajakowe Wałcz

Kajaki w mieście Wałcz to nieustannie niezwykle dobry sposób na spędzanie dowolnego czasu. Już od kilku lat realizujemy spływy kajakowe, co dało nam zdobyć doświadczenie w tej sferze. Rozumiemy czego oczekuje od nas kajakarz i co poczynić, aby był spełniony. Oferujemy sprzęt, który został już sprawdzony w warunkach przez co charakteryzuje się wysoką jakością.

Wypożyczalnia kajaków.

Spływy kajakowe to ogromna dawka kapitalnej przyrody i widoku, słońca, wody i zdrowego powietrza. Nasze szlaki to znakomity sposób na aktywne spędzanie czasu rekreacyjnego dla każdego.

w górę