Kajaki Piła

Posiadamy do zaoferowania Państwu wspaniały relaks oraz przyjemne spędzenie czasu. To wszystko jest do zrealizowania dzięki spływowi kajakowemu w trakcie którego potrafimy dostrzegać wspaniałe krajobrazy również poetyczne rzeki. Najmując u nas kajaki mogą Państwo sami albo z przyjaciółmi przepłynąć jedną z lokalnych tras. Do predyspozycji mamy własny parking, gdzie mogą pozostawić Państwo pojazd i przesiąść się do naszego busa, którym dostarczamy klientów do miejsca, gdzie startuje spływ.

Spływy kajakowe Piła

Kajaki w mieście Piła to bezustannie niezwykle dobry sposób na spędzanie dowolnego czasu. Już od kilku lat realizujemy spływy kajakowe, co dało nam pozyskać doświadczenie w tej sferze. Wiemy czego oczekuje od nas klient i co uczynić, aby był zadowolony. Udzielamy sprzęt, który został już sprawdzony w warunkach przez co cechuje się znaczną jakością.

Wypożyczalnia kajaków.

Spływy kajakowe to ogromna dawka pięknej przyrody i krajobrazu, słońca, wody i naturalnego powietrza. Nasze szlaki to znakomity plan na czynne spędzanie czasu rekreacyjnego dla wszystkich.

w górę