Kajaki Mirosławiec

Mamy do zaoferowania Państwu idealny wypoczynek oraz przyjemne spędzenie przyjemnych chwil. To wszystko jest do spełnienia dzięki spływowi kajakowemu w trakcie którego umiemy obserwować olśniewające krajobrazy oraz cudne rzeki. Najmując u nas kajaki mogą Państwo sami bądź z znajomymi przepłynąć poszczególną z naszych tras. Do predyspozycji posiadamy własny parking, gdzie mogą pozostawić Państwo pojazd i przesiąść się do naszego busa, którym wieziemy klientów do miejsca, gdzie startuje spływ.

Spływy kajakowe Mirosławiec

Kajaki w mieście Mirosławiec to nieustannie niezwykle wyborny sposób na spędzanie dowolnego czasu. Już od wielu lat organizujemy spływy kajakowe, co pozwoliło nam uzyskać doświadczenie w tej dziedzinie. Wiemy czego oczekuje od nas kajakarz i co uczynić, aby był spełniony. Oferujemy sprzęt, który został już zweryfikowany w warunkach przez co cechuje się wysoką jakością.

Wypożyczalnia kajaków.

Spływy kajakowe to duża dawka cudnej przyrody i obrazu, słońca, wody i czystego powietrza. Nasze szlaki to kapitalny forma na aktywne spędzanie czasu rozrywkowego dla rodziny.

w górę