Kajaki Łubowo

Mamy do zaproponowania Państwu wspaniały odpoczynek oraz miłe spędzenie urlopu. To wszystko jest do urzeczywistnienia dzięki spływowi kajakowemu w trakcie którego potrafimy obserwować przecudowne krajobrazy również cudne rzeki. Wynajmując u nas kajaki mogą Państwo sami lub z kompanami przepłynąć indywidualną z lokalnych tras. Do dyspozycji posiadamy własny parking, gdzie mogą pozostawić Państwo samochód i przesiąść się do naszego busa, którym dowozimy klientów do miejsca, gdzie startuje spływ.

Spływy kajakowe Łubowo

Kajaki w mieście Łubowo to nadal niezwykle dobry sposób na spędzanie dowolnego czasu. Już od wielu lat realizujemy spływy kajakowe, co pozwoliło nam nabyć doświadczenie w tej branży. Wiemy czego oczekuje od nas kajakarz i co dokonać, aby był uszczęśliwiony. Udzielamy sprzęt, który został już przetestowany w warunkach przez co charakteryzuje się znaczną jakością.

Wypożyczalnia kajaków.

Spływy kajakowe to duża dawka malowniczej przyrody i krajobrazu, słońca, wody i czystego powietrza. Nasze szlaki to znakomity plan na czynne spędzanie czasu rekreacyjnego dla rodziny.

w górę