Kajaki Kalisz Pomorski

Posiadamy do zaoferowania Państwu wyborny odpoczynek oraz przyjemne spędzenie wolnego od pracy. To wszystko jest do spełnienia dzięki spływowi kajakowemu podczas którego potrafimy dostrzegać doskonałe krajobrazy również niezwykłe rzeki. Wypożyczając u nas kajaki mogą Państwo sami czy z kompanami przepłynąć niepowtarzalną z rodzimych tras. Do predyspozycji mamy własny parking, gdzie mogą odstawić Państwo pojazd i przesiąść się do naszego busa, którym zawozimy użytkowników do miejsca, gdzie rozpoczyna się spływ.

Spływy kajakowe Kalisz Pomorski

Kajaki w mieście Kalisz Pomorski to nieustannie niezwykle wyborny rozwiązanie na spędzanie dowolnego czasu. Już od wielu lat urządzamy spływy kajakowe, co umożliwiło nam osiągnąć doświadczenie w tej domenie. Wiemy czego oczekuje od nas kajakarz i co uczynić, aby był zadowolony. Proponujemy sprzęt, który został już zweryfikowany w warunkach przez co charakteryzuje się dużą jakością.

Wypożyczalnia kajaków.

Spływy kajakowe to znaczna dawka ładnej przyrody i krajobrazu, słońca, wody i naturalnego powietrza. Nasze szlaki to znakomity plan na aktywne spędzanie czasu rozrywkowego dla każdego.

w górę