Kajaki Drawsko Pomorskie

Posiadamy do zaproponowania Państwu olśniewający wypoczynek oraz sympatyczne spędzenie czasu wolnego. To wszystko jest do uzyskania dzięki spływowi kajakowemu w trakcie którego potrafimy dostrzegać nadzwyczajne krajobrazy również cudne rzeczki. Wynajmując u nas kajaki mogą Państwo sami albo z kompanami przepłynąć indywidualną z rodzimych tras. Do dyspozycji mamy własny parking, gdzie mogą zostawić Państwo samochód i przesiąść się do naszego busa, którym dostarczamy użytkowników do miejsca, gdzie startuje spływ.

Spływy kajakowe Drawsko Pomorskie

Kajaki w mieście Drawsko Pomorskie to nieustannie bardzo dobry sposób na spędzanie dowolnego czasu. Już od wielu lat urządzamy spływy kajakowe, co dało nam osiągnąć doświadczenie w tej sferze. Rozumiemy czego oczekuje od nas kajakarz i co poczynić, aby był zadowolony. Proponujemy sprzęt, który został już skontrolowany w warunkach przez co cechuje się dużą jakością.

Wypożyczalnia kajaków.

Spływy kajakowe to znaczna dawka ładnej przyrody i obrazu, słońca, wody i naturalnego powietrza. Nasze szlaki to perfekcyjny sposób na aktywne spędzanie czasu rozrywkowego dla wszystkich.

w górę