Kajaki Człopa

Posiadamy do zaoferowania Państwu wyborny wypoczynek oraz idealne spędzenie czasu wolnego. To wszystko jest do spełnienia dzięki spływowi kajakowemu w trakcie którego potrafimy podziwiać przepiękne krajobrazy oraz malownicze rzeki. Biorąc u nas kajaki mogą Państwo sami bądź z kompanami przepłynąć indywidualną z rodzimych tras. Do dyspozycji posiadamy własny parking, gdzie mogą pozostawić Państwo samochód i przesiąść się do naszego busa, którym zawozimy klientów do miejsca, gdzie rozpoczyna się spływ.

Spływy kajakowe Człopa

Kajaki w mieście Człopa to nieustannie bardzo wyborny sposób na spędzanie wolnego czasu. Już od kilku lat organizujemy spływy kajakowe, co pozwoliło nam zdobyć doświadczenie w tej dziedzinie. Wiemy czego wyczekuje od nas klient i co poczynić, aby był szczęśliwy. Przekazujemy sprzęt, który został już zweryfikowany w warunkach przez co cechuje się znaczną jakością.

Wypożyczalnia kajaków.

Spływy kajakowe to monumentalna dawka ładnej przyrody i widoku, słońca, wody i świeżego powietrza. Nasze szlaki to świetny forma na czynne spędzanie czasu rekreacyjnego dla rodziny.

w górę