Kajaki Czaplinek

Posiadamy do zaproponowania Państwu idealny wypoczynek oraz idealne spędzenie przyjemnych chwil. To wszystko jest do uzyskania dzięki spływowi kajakowemu podczas którego możemy podziwiać cudne krajobrazy oraz tajemnicze rzeczki. Wypożyczając u nas kajaki mogą Państwo sami bądź z kolegami przepłynąć indywidualną z rodzimych tras. Do predyspozycji mamy własny parking, gdzie mogą odstawić Państwo samochód i przesiąść się do naszego busa, którym zawozimy użytkowników do miejsca, gdzie rozpoczyna się spływ.

Spływy kajakowe Czaplinek

Kajaki w mieście Czaplinek to nadal niezwykle wyborny sposób na spędzanie wolnego czasu. Już od kilku lat realizujemy spływy kajakowe, co pozwoliło nam uzyskać doświadczenie w tej branży. Rozumiemy czego oczekuje od nas klient i co poczynić, aby był uszczęśliwiony. Przekazujemy sprzęt, który został już skontrolowany w warunkach przez co wyróżnia się dużą jakością.

Wypożyczalnia kajaków.

Spływy kajakowe to monumentalna dawka ładnej przyrody i krajobrazu, słońca, wody i naturalnego powietrza. Nasze szlaki to świetny forma na aktywne spędzanie czasu rekreacyjnego dla rodziny.

w górę