Kajaki Chociwel

Posiadamy do zaproponowania Państwu świetny relaks oraz miłe spędzenie przyjemnych chwil. To wszystko jest do osiągnięcia dzięki spływowi kajakowemu podczas którego potrafimy dostrzegać czarujące krajobrazy oraz tajemnicze rzeki. Wynajmując u nas kajaki mogą Państwo sami lub z przyjaciółmi przepłynąć poszczególną z rodzimych tras. Do dyspozycji posiadamy własny parking, gdzie mogą odstawić Państwo pojazd i przesiąść się do naszego busa, którym transportujemy klientów do miejsca, gdzie rozpoczyna się spływ.

Spływy kajakowe Chociwel

Kajaki w mieście Chociwel to nadal bardzo dobry sposób na spędzanie dowolnego czasu. Już od wielu lat przygotowujemy spływy kajakowe, co dało nam nabyć doświadczenie w tej branży. Rozumiemy czego wyczekuje od nas klient i co zrobić, aby był uszczęśliwiony. Przekazujemy sprzęt, który został już skontrolowany w warunkach przez co charakteryzuje się wysoką jakością.

Wypożyczalnia kajaków.

Spływy kajakowe to monumentalna dawka malowniczej przyrody i pejzażu, słońca, wody i niezakłóconego powietrza. Nasze szlaki to idealny sposób na czynne spędzanie czasu rozrywkowego dla wszystkich.

w górę