Kajaki Borne Sulinowo

Posiadamy do zaproponowania Państwu olśniewający odpoczynek oraz przyjemne spędzenie przyjemnych chwil. To wszystko jest do zrealizowania dzięki spływowi kajakowemu podczas którego potrafimy dostrzegać doskonałe krajobrazy również cudne rzeki. Wypożyczając u nas kajaki mogą Państwo sami czy z przyjaciółmi przepłynąć niepowtarzalną z rodzimych tras. Do dyspozycji mamy własny parking, gdzie mogą zostawić Państwo pojazd i przesiąść się do naszego busa, którym dowozimy użytkowników do miejsca, gdzie rozpoczyna się spływ.

Spływy kajakowe Borne Sulinowo

Kajaki w mieście Borne Sulinowo to nieustannie wybitnie dobry rozwiązanie na spędzanie dowolnego czasu. Już od wielu lat urządzamy spływy kajakowe, co pozwoliło nam osiągnąć doświadczenie w tej domenie. Wiemy czego oczekuje od nas kajakarz i co dokonać, aby był zadowolony. Oferujemy sprzęt, który został już zweryfikowany w warunkach przez co wyróżnia się wysoką jakością.

Wypożyczalnia kajaków.

Spływy kajakowe to monumentalna dawka ładnej przyrody i krajobrazu, słońca, wody i czystego powietrza. Nasze szlaki to świetny sposób na aktywne spędzanie czasu wypoczynkowego dla każdego.

w górę